24 Канал

2575618412
2810000
173668
05.02.2006
UA

24 канал – український суспільно-політичний інформаційний медіаресурс. Наша місія – змінювати країну на краще! Уже більше 5 років наші digital-проєкти є одними з найпопулярніших в українському сегменті інтернету, і щодня нас читає більше 1 мільйона користувачів. У 2021 році YouTube 24 каналу отримав мільйон підписників і наша аудиторія продовжує зростати, а це свідчить про підтримку та довіру до нас. Ми намагаємося не лише повідомляти новини, але разом з аудиторією аналізувати події в Україні та світі. Наші автори, ведучі та журналісти – це не лише професіонали своєї справи, але й патріоти, які люблять і поважають Україну. Телеканал "24" щодня дивляться більше мільйона глядачів. Будьте з нами – і разом ми змінимо нашу країну на краще!

"24 канал україна" "новини 24" "новини україни" "новости украины" "24 канал" 24 "телеканал 24" "війна росія україна" зсу "россия украина" "война россии против украины" "війна в україні" "україна росія" україна росія украина россия "війна в україні новини" "війна росії з україною" "війна в україні" "украина 24"

Видео канала
Назад
Что ищут прямо сейчас на
правильные тренировки топ алиэкспресс для дома комби маникюр 5 min solv обзор виктор garena линочка история ужасов ARK: Survival Evolved | Гайд по постройке дома Пляжи перекрыты выучить английский быстро SnowRunner гайд игры английский РЕДЛИНЕ ХОТЕЛ 4* Тбилиси деньги увеличить доход дюп гемов в пет симулятор х gewinnspiel особисте життя Unso do штурму трагический случай